Plamy po nazwozie? Rdza na kostce brukowej?

HeUs zdaniem wiodących producentów kostki brukowej jest najskuteczniejszym preparatem do usuwania rdzawych nalotów oraz kompleksowego mycia kostki brukowej.

Plamy po nawozie, mycie kostki brukowej z rdzy, usuwanie wykwitów wapiennych - najskuteczniejszy produkt na rynku! - heus.pl

Plamy po nawozie na kostce brukowej

Nasza firma dostarcza preparat do usuwania rdzy z kostki brukowej HeUs. Produkt ten jest wysoce skuteczny, dzięki czemu mycie kostki brukowej staje się proste i bezproblemowe. Przy zachowaniu zasad odpowiedniego stosowania można dosłownie doprowadzić ją do stanu jeszcze sprzed zakupu. Co istotne, płyn eliminuje również nieestetyczny wykwit wapienny na kostce brukowej, przywracając jej estetyczny wygląd. Jesteśmy zdania, że każda kostka powinna służyć jak najdłużej, dlatego proponujemy wyłącznie sprawdzone i skuteczne środki do utrzymania jej w nienagannej czystości.

Jak wykonać mycie kostki brukowej z plam po nawozie i rdzy?

Rdzawy nalot na kostce brukowej szpeci Państwa podjazd? Wykwit wapienny na kostce brukowej nie daje się usunąć żadnymi środkami z supermarketu? Istnieje na to rozwiązanie. Czyszczenie kostki brukowej z preparatem HeUs za pomocą opryskiwacza lub szczotki pozwoli pozbyć się tych uporczywych zabrudzeń. Wystarczy stosować się do zaleceń producenta, aby przeprowadzić skuteczny zabieg. Usuwanie rdzy oraz wykwitów z kostki brukowej nie wymaga nawet zastosowania specjalistycznego sprzętu – wystarczy szczotka ogrodowa.

Problemy z usuwaniem rdzy oraz innych nalotów z kostki brukowej

Zabrudzenia nieorganiczne na powierzchniach odpornych na działanie kwasów, takie jak właśnie wykwity wapienne na kostce brukowej, to bardzo częsty problem w ogrodzie. Zwykle pojawia się również rdza na kostce brukowej. Jednak zastosowanie naszego rozwiązania po odpowiednim przygotowaniu i zamieceniu terenu umożliwi sprawne usuwanie zarówno wykwitów, jak i rdzy z kostki brukowej. Doskonale wiemy, jak uporczywe bywają tego typu problemy, dlatego gwarantujemy środki najwyższej jakości, które zapewniają natychmiastowy i długotrwały efekt.

Skutecznie usuń plamy po nawozie z HeUs!

Nasz preparat do mycia kostki brukowej jest jednym z najbardziej uniwersalnych środków dostępnych na rynku. Mogą być Państwo pewni jego wysokiej jakości – z nim czyszczenie kostki brukowej będzie szybkie i wygodne, a przy tym niezwykle skuteczne. Zapraszamy do zapoznania się ze sposobem działania oraz instrukcją użycia naszego środka. Mamy nadzieję, że rozwialiśmy Państwa wątpliwości, czym usunąć rdzę z kostki brukowej…

Porady Eksperta

Plamy po nawozie, mycie kostki brukowej z rdzy, usuwanie wykwitów wapiennych - najskuteczniejszy produkt na rynku! - heus.pl

Dlaczego HeUs?
Skuteczność
Skuteczność

HeUs jest najskuteczniejszym środkiem w swoim segmencie. Potwierdzają to nie tylko wiodący producenci kostki brukowej, ale także całe mnóstwo zadowolonych klientów. Mycie kostki brukowej jest niezbędne dla utrzymania jej dobrego wyglądu oraz trwałości. Nie warto zatem stosować półśrodków, które przynoszą chwilową poprawę. Zdecydowanie lepiej postawić na skuteczny preparat, który trwale usunie rdzawy nalot pojawiający się na kostce brukowej.

Precyzja
Precyzja

Jego siła czyszcząca bierze się z precyzyjnie dobranej receptury, dzięki czemu jest bezpieczny w użyciu i wyjątkowo skuteczny. Jego skład został opracowany przez szwajcarsko-niemiecką firmę Singoli Chemie GmbH i w całości wytwarzany jest w Niemczech. To właśnie niemiecka precyzja jest gwarancją wysokiej skuteczności naszego preparatu, a co za tym idzie – zadowolenia naszych klientów. Rdza na kostce brukowej nie ma z nim żadnych szans.

Profesjonalizm
Profesjonalizm

HeUs sprawdzi się doskonale również w czyszczeniu płytek w pomieszczeniach technicznych, sanitarnych, garażowych oraz tych na tarasie. Idealnie doczyści kostkę brukową z przebarwień powstałych na skutek działania zażelazionej wody, nawozów mineralnych, piasku z glinką, wykwitów wapiennych, brudu atmosferycznego, lekkich plam olejowych. Skutecznie usunie też plamy po nawozie na ogrodowej kostce brukowej oraz znajdzie wiele innych zastosowań.

Sposób użycia

CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ Z PLAM PO NAWOZIE

Przed przystąpieniem do prac należy zapoznać się z instrukcją użycia!

Nie należy stosować w pełnym słońcu i temperaturze powyżej 30st.C (preparat za szybko odparuje) oraz poniżej 10st.C (niska temperatura osłabia działanie).
Preparat na silne zabrudzenia należy stosować w formie skoncentrowanej.

W przypadku wrażliwych powierzchni oraz lekkich zabrudzeń należy rozcieńczyć w proporcji od 1:1 do 1:20. Ciepła woda wzmacnia działanie środka. Przed użyciem wstrząsnąć preparatem.

Uwaga. Stosuj zawsze okulary ochronne i rękawice.

W przypadku stosowania opryskiwaczy nie przystosowanych do użycia środków na bazie kwasów, może dojść do ich uszkodzenia.

Powierzchnia musi być zamieciona. Można delikatnie zwilżyć powierzchnię w celu lepszego rozprowadzania preparatu.

Preparat należy nanosić równomiernie na powierzchnię 5-10m2 za pomocą opryskiwacza (nie stosować przy wietrze) lub szczotki.

Należy odczekać ok. 5 minut aż preparat przestanie się delikatnie pienić, następnie należy ponownie wyszczotkować powierzchnię i odczekać kolejne 5 minut.

Po tym czasie można spłukiwać powierzchnię pamiętając, żeby nie spłukiwać bezpośrednio na rośliny. W przypadku kontaktu roślin z preparatem należy zlać je dużą ilością wody. Zaleca się wykorzystywać ukształtowanie terenu i zaczynać pracę w najwyższym punkcie.

Mycie i czyszczenie kostki brukowej rdzy po zażelazionej wodzie:

Zobacz co mówią nasi klienci!

Plamy po nawozie, mycie kostki brukowej z rdzy, usuwanie wykwitów wapiennych - najskuteczniejszy produkt na rynku! - heus.pl

Plamy po nawozie, mycie kostki brukowej z rdzy, usuwanie wykwitów wapiennych - najskuteczniejszy produkt na rynku! - heus.pl

Plamy po nawozie, mycie kostki brukowej z rdzy, usuwanie wykwitów wapiennych - najskuteczniejszy produkt na rynku! - heus.pl

Plamy po nawozie, mycie kostki brukowej z rdzy, usuwanie wykwitów wapiennych - najskuteczniejszy produkt na rynku! - heus.pl

Masz dodatkowe pytania?

Przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęstsze pytania. Jeśli nie znajdziesz tu informacji której potrzebujesz - skontaktuj się z nami - chętnie odpowiemy!

Zasadniczo tak, jednak ZAWSZE należy przeprowadzić próbę działania na jednej kostce. W przypadku kostek płukanych można stosować HeUs w formie skoncentrowanej lub rozcieńczonej od 1:1 do 1:3. W przypadku kostki gładkiej zalecane jest rozcieńczenie preparatu od 1:1 do 1:10. Sugerowany czas działania (10 minut) jest w większości przypadków wystarczający do całkowitego usunięcia zabrudzeń. Jednak w niektórych przypadkach wymagane będzie powtórzenie procesu czyszczenia.

HeUs'a można użyć wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z zabrudzeniami nieorganicznymi (rdza, wykwit wapienny, nalot cementowy, osad kamienny), a powierzchnia jest odporna na działanie kwasów (kafelki i płytki przemysłowe, klinkier, beton, kostka brukowa, metale kwasoodporne).

Środek HeUs jest mieszaniną kwasów i jako taki jest niebezpieczny dla roślin jednak jego działanie przeważnie ma krótkotrwały, odwracalny skutek (lekkie poparzenie części nadziemnej rośliny). W przypadku konieczności spłukiwania preparatu na trawnik zaleca się intensywne podlanie trawnika przed czyszczeniem i użycie dużej ilości wody przy spłukiwaniu tak by maksymalnie rozcieńczyć preparat – w takiej formie jest nieszkodliwy dla roślin.

Należy bezwzględnie unikać kontaktu preparatu ze skórą ludzką i zwierzęcą. Zwierzęta nie powinny chodzić po powierzchni na której jest nałożony preparat ani jej lizać. W przypadku kontaktu ze skórą należy przemyć powierzchnię dużą ilością wody i udać się do lekarza (w przypadku zwierząt do weterynarza).

Najważniejsze to zachować spokój. HeUs jest preparatem na bazie kwasów i jako taki może powodować podrażnienie naskórka lecz jest to zazwyczaj powierzchowne podrażnienie. W pierwszej kolejności należy przemyć skórę dużą ilością zimnej wody. Można też zneutralizować działanie kwasu poprzez polanie skóry substancją o odczynie zasadowym. Polecamy dwa domowe sposoby: 1. Użycie wody z mydłem, jednak musi to być mydło naturalne tak zwane szare mydło np. Biały Jeleń lub 2. Dodać do 250 ml (szklanka) wody 1-2 łyżeczki sody oczyszczonej lub 2-3 łyżeczki proszku do pieczenia, następnie wymieszać i przemyć skórę. Należy ponownie przemyć skórę zimna wodą. W przypadku nie ustąpienia pieczenia należy skontaktować się z lekarzem. W PRZYPADKU KONTAKTU PREPARATU Z OCZAMI NALEŻY PRZEMYĆ JE DUŻĄ ILOŚCIĄ ZIMNEJ WODY I NIEZŁOCZNIE UDAĆ SIĘ DO LEKARZA! Pamiętaj! HeUs to profesjonalny środek! Ty też bądź profesjonalny i używaj okularów ochronnych, odzieży ochronnej i rękawic odpornych na działanie kwasów.

Chciało by się odpowiedzieć, że różni się tym, że działa! Różni się przede wszystkim składem i koncentracją. HeUs jest preparatem profesjonalnym a większość oferowanych w marketach budowlanych preparatów należy do grupy środków gospodarczych – mniejsza koncentracja, prosta receptura a co za tym idzie niższa cena i skuteczność. Proszę pamiętać, że z silnie skoncentrowanego preparatu o dużej sile czyszczącej zawsze jesteśmy w stanie zrobić preparat łagodniejszy w użyciu i dostosować go do aktualnych potrzeb - wystarczy rozcieńczyć. W drugą stronę to nie działa!

Wręcz odwrotnie. Najdroższa są preparaty, które nie działają, ponieważ marnują nasze pieniądze i czas, a problem pozostaje. Kiedyś klient przesłał nam maila z podziękowaniami i jedno zdanie wyjątkowo zapadło nam w pamięć. Często je cytujemy: „kupiłem wcześniej 4 różne preparaty, które miały doczyścić rdzę na kostce. Heus był najdroższy jaki kupiłem i najtańszy jaki zadziałał!”

Nie ma. Ważne jest by przechowywać go w zakręconym opakowaniu, w ciemnym i chłodnym pomieszczeniu, a przed użyciem dobrze wymieszać.

To oznaka, że preparat był za długo na powierzchni lub użyto za bardzo skoncentrowanego preparatu. Może to również oznaczać, że czyszczenie odbywało się w zbyt wysokiej temperaturze i woda zawarta w preparacie odparowało co spowodowało, że środek był za mocny. Takie ślady po jakimś czasie znikną.

Nasi Dystrybutorzy