Każdy rodzaj nawierzchni stosowanej na zewnątrz narażony jest między innymi na negatywny wpływ czynników atmosferycznych. Nawierzchnia z kostki brukowej betonowej nie jest w tej kwestii żadnym wyjątkiem. Preparat do czyszczenia kostki betonowej będzie nieocenioną pomocą, jeśli postanowisz przywrócić jej świeżość. W związku z tym, że niektóre rodzaje zabrudzeń są bardzo trudne do usunięcia – warto zaopatrzyć się w środki dedykowane usuwaniu konkretnych plam.

Jesteśmy firmą, która zajmuje się doradztwem i sprzedażą profesjonalnych preparatów do czyszczenia kostki betonowej. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników oraz korzystaniu z usług najlepszych dostawców surowców, możemy zaoferować Ci produkty odznaczające się bardzo wysoką jakością.

Preparat do czyszczenia kostki betonowej – jaki wybrać?

Wybór preparatu do czyszczenia kostki betonowej zależeć powinien od tego co było przyczyną pojawienia się plamy. W przypadku plam z oleju świetnie poradzi sobie Oil-Ex Spray, który w naszym sklepie sprzedawany jest w półlitrowych puszkach. Dzięki wykorzystaniu tego preparatu zabrudzenia powstałe na skutek działania oleju silnikowego, opałowego, a także napędowego będą znacznie łatwiejsze do usunięcia.

Czasami na kostce brukowej można się spotkać z zielonym nalotem. Jest to spowodowane istnieniem na danej powierzchni glonów lub grzybów pleśniowych. W naszym asortymencie znajduje się specyfik Green Out, który dzięki zawartości podchlorynu sodu skutecznie radzi sobie z eliminacją niepożądanych mikroorganizmów.

W przypadku plam powstałych w wyniku kontaktu z rdzą – polecamy Ci nasz flagowy produkt, czyli preparat do czyszczenia kostki betonowej. HeUs jest zdaniem wiodących producentów kostki brukowej jednym z najskuteczniejszych specyfików do usuwania rdzawych nalotów. Ze względu na swoją recepturę bardzo dobrze sprawdzi się także w przypadku kompleksowego mycia kostki brukowej.

Środek do czyszczenia kostki betonowej – gdzie kupić?

Nasza firma powstała z pasji do czystości. Specjalizujemy się w produkcji oraz sprzedaży produktów przeznaczonych do pielęgnacji i czyszczenia kostki betonowej. Każdy z preparatów, który znajduje się w naszym asortymencie, jest wysokiej jakości, a także spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa. Zatrudnieni przez nas specjaliści na każdym kroku dbają o to, by produkt, który trafia do klienta spełniał nawet najwyższe oczekiwania. Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie znajdziesz preparat do czyszczenia kostki betonowej w atrakcyjnej cenie.